Юридична клініка

Юридична клініка

при Волинському інституті імені В’ячеслава Липинського МАУП

 

Рік заснування юридичної клініки – 2010

Організаційно-правова форма Юридичної клініки – інший підрозділ ЗВО без штату

Контактні дані Юридичної клініки – Волинська обл., м. Луцьк, вул. Коперника, 8

Електронна пошта – urclinic@ukr.net

Cайт ЮК або сторінки ЮК на сайті ВНЗ – www.volyn.maup.com.ua/pro-institut/yuridichna-klinika.html

Відповідальна особа – Чайка Роман Анатолійович, керівник юридичної клініки

Кількість залучених викладачів (в т.ч. практиків) та студентів

                                                        Викладачів-кураторів – 6

                                                        Студентів – 25

Діяльність юридичної клініки спрямована на вирішення загальносоціальної проблеми – усунення правового нігілізму серед населення, надання громадянам соціально-вразливих категорій безоплатної юридичної допомоги, підвищення професійного рівня випускників юридичного факультету, сприяння запровадженню сучасних методів освіти з поєднанням теоретичних напрацювань та практичних навичок з конкретних питань.

Юридична клініка здійснює консультування населення з питань сімейного, спадкового, трудового, житлового, цивільного права, а також з питань захисту прав дитини та соціального забезпечення. В межах надання первинної правової допомоги студенти-консультанти допомагають в складанні документів правового характеру.

Юридична допомога надається студентам  Волинського інституту та людям, які не мають фінансової можливості отримати платні юридичні послуги: діти віком до 18 років, пенсіонери, малозабезпечені, безробітні, ветерани, інваліди.

Діяльність юридичної клініки стосується питань:

Консультантами Юридичної клініки є студенти старших курсів нашого Інституту, спеціальності Право, які надають правову допомогу малозабезпеченим громадянам під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента кафедри права Чайки Романа Анатолійовича.

Складено графік  чергувань учасників Клініки студентів та керуючих викладачів. Щорічно в Клініку звертається приблизно 20-30 лучан та мешканців області.


Графік роботи Клініки:

вівторок, четвер – з 13.00 до 16.00,

проте, зателефонувавши за вказаними телефонами чи записавшись на нашому сайті, Ви можете отримати правову допомогу в будь-який зручний для Вас час.

Отже, якщо ви потребуєте допомоги, звертайтесь до нашої Юридичної клініки за адресою: вул. Коперника, 8, м. Луцьк, інд. 43010, 1 поверх.

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЮРИДИЧНУ КЛІНІКУ

ЕТИЧНИЙ КОДЕКС ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ