Альтернатива ЗНО
Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все-таки є можливість вступити до вищого навчального закладу.
Ви можете подати документи на навчання  до Польсько-Українського освітнього центру, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом
Українсько-польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО
Вища Школа Менеджерська  в Варшаві (Польша)
Між Вищою Школою Менеджерською  в Варшаві (Польша) та МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Польсько-Українського освітнього центру  відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів  України щодо дистанційно-заочного навчання у Польші.
Ви можете подати документи на навчання у Польсько-Українському освітньому центрі, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів в Волинському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.
Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди.
Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Волинському інституті Міжрегіональній Академії управління персоналом.
Навчання ведеться за такими спеціальностями:
  • Правознавство;
  • Управління бізнесом;
  • Управління персоналом;
  • Психологія .
Абітурієнти мають надати наступні документи:
1.Дві ксерокопії  паспорту;
2. Дві ксерокопії ідентифікаційного коду;
3. Два нотаріально завірені копії документу про освіту з додатком;
4. 6 фото 3х4 
5. Копія військового квитка або приписного посвідчення.
 
Річна вартість навчання складається з оплати навчання в МАУП згідно обраній спеціальності + 300 євро.