02 Березня 2020

Зустріч-семінар щодо особливостей організації роботи Державної виконавчої служби України

02.03.2020 року заступник директора Волинського інституту МАУП, к.е.н. Кадебська Е.В. та ст. викладач кафедри права, к.ю.н. Чайка Р.А. в межах співпраці інституту з Управлінням юстиції у Волинській області провели науково-практичний семінар зі студентами юридичного напрямку щодо особливостей організації роботи Державної виконавчої служби України. 
Студенти відвідали Луцький районний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Волинській області.
Начальник Луцького РВДВС Велимчаниця Іван Іванович ознайомив присутніх з роботою Державної виконавчої служби України, правами і обов‘язками державних виконавців, наголосив на особливостях інформаційного забезпечення виконавчого провадження та організації розгляду звернень громадян та юридичних осіб з питань, пов‘язаних з діяльністю ДВС.
Підсумком семінару-зустрічі стало обговорення шляхів подальшої співпраці інституту з органами виконавчої служби та розгляд можливостей працевлаштування студентів інституту після проходження ними виробничої практики та отримання диплома бакалавра права.