05 Квітня 2019

Ювілей Академії: привітання заступника голови Наглядової ради МАУП Ростислава Щокіна

Шановні колеги, я радий вітати вас усіх в неповторній атмосфері свята, що панує в ці дні в Академії. Я впевнений, що всі ми зараз відчуваємо, що причетні до чогось дійсно значущого, важливого – до справи, якій варто присвячувати свої сили, час, здібності і таланти.

30 років тому моїм батьком, Георгієм Васильовичем, було засновано Академію – як перший приватний навчальний заклад в Україні. У той період було впроваджено дуже активний темп роботи, поставлена ??висока планка і закладені основні принципи – постійного розвитку, постановлення все більш складних цілей, прагнення залишатися номером один на своєму ринку.

Через 30 років двохтисячний колектив Академії слідує тим же принципам: за цей час ми з вами підготували і випустили близько 200 тис. студентів, у т.ч. близько 15 тис. іноземних громадян, підготували понад 200 кандидатів і 50 докторів наук, видали близько 2 тис. найменувань книг тиражом більше ніж 4,5 млн. примірників, придбали й побудували понад 100 тис. м. кв. навчальних корпусів та гуртожитків. Усі 30 років роботи ми залишаємося найбільшим і найвідомішим приватним вищим навчальним закладом України, встановили рекорд в історії країни за чисельністю студентів – 57 тисяч, який і дотепер ніхто не повторив. Ми пишаємося нашими випускниками, серед яких є найуспішніші люди країни в різних сферах діяльності – у великому бізнесі, в політиці на найвищому рівні, а також мери і губернатори, видатні спортсмени та навіть 2 олімпійських чемпіони.

Так у нас заведено, що від мене та інших керівників рідко можна почути похвалу, але сьогодні я хотів би подякувати кожному з вас, похвалити і сказати, що ми всі – молодці, що кожен з вас робить свою роботу на дуже добре або відмінно, і саме це дозволяє нам залишатися номером один і рухатися вперед.

Я хочу потиснути руку кожному з вас і побажати нашому колективу не зменшувати темпу, постійно бачити нові цілі й можливості, з Божою поміччю в їх досягненні. Спасибі вам, всім і кожному з нашої великої, дружньої і талановитої команди!