17 Травня 2021

У межах Фестивалю науки у Волинському інституті ім. В. Липинського проведено круглий стіл на тему: «Сутність модернізації економіки як передумови структурних змін у державі»

17.05.2021 р. у межах Фестивалю науки у Волинському інституті ім. В. Липинського проведено круглий стіл на тему: «Сутність модернізації економіки як передумови структурних змін у державі». В обговоренні взяли участь студенти, викладачі та співробітники аналітичних установ, органів державної влади, недержавних організацій: заступник директора Волинського інституту, к.е.н. Кадебська Е.В., ст. викладач кафедри економіки та менеджменту Волошина С.М., директор ПП «Торговий центр Д» Нездюр О.Я., директор ТОВ «Тобер» Новак М.В., фахівець 1 категорії Здолбунівського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області Слопачук М.Ю.
 
Учасники круглого столу обговорили актуальні проблеми економічного розвитку України, передумови модернізації економіки держави, гнучкість інноваційної політики, стимулювання інноваційної діяльності через механізми трансферту технологій у виробництво, а також напрацювання та пошук ефективних шляхів їх вирішення.
Атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння, аргументованості та доцільності сприяла конструктивній партнерській взаємодії, визначенню перспектив та можливостей модернізації економіки України. Щиро дякуємо колегам та студентам за конструктивний діалог та продуктивну дискусію!