21 Грудня 2020

Науково-практичний семінар «Психологічні аспекти відповідальності у контексті професійного самовизначення, професійної підготовки та професійної діяльності».

     21.12.2020 р. у Волинському інституті ім. В. Липинського проведено науково-практичний семінар «Психологічні аспекти відповідальності у контексті професійного самовизначення, професійної підготовки та професійної діяльності».
     Спікерами семінару стали к.і.н. Панасюк О.П. та к.псих.н. Коць М.О.
     Під час обговорення розглянуто основні психологічні проблеми професійного становлення сучасного фахівця. Особлива увага приділена психологічним особливостям професійного становлення фахівців професій типу "людина-людина". Також значну увагу приділено теоретичним та практичним аспектам психологічного супроводу професійного становлення фахівців.
     К.псих.н. Коць Михайло Онисимович надав учасникам перевірені власним досвідом схеми і сценарії супроводження складних випадків, цінні, дієві поради і підказки для різних випадків психологічної практики, застеріг від можливих помилок у роботі.  Окрім того, к.і.н. Панасюк Олександр Петрович відповідав на питання аудиторії, надихав та мотивував аудиторію до професійного і особистісного розвитку.
За відгуками учасників, семінар був змістовним, потрібним та своєчасним.