17 Листопада 2021

Міжнародний день студента у Волинському інституті ім. В. Липинського

Щорічно 17 листопада відзначають Міжнародний день студента. З нагоди цього свята у Волинському інституті ім. В. Липинського проведено онлайн-конференцію із заступником директора з науково-методичної роботи Кадебською Е.В., начальником навчальної частини Інститут Сек Н.С., викладачами кафедр к.і.н. Панасюком О.П., к.ю.н. Чайкою Р.А., ст. викладачем Гульчук Б.Л., представником Ради роботодавців Вітюк І.О. та студентами Волинського інституту. До вітального слова  долучились Голова Студентської ради Скоблецька Л.,  студентка-магістрантка Столярчук І. та студент першого курсу Назарук Л. 
Заступник директора з науково-методичної роботи Кадебська Елеонора Володимирівна побажала студентам особистого розвитку, великих перемог та гідних досягнень, а також провела аналіз опитування, яке відбулось серед студентів Інституту щодо з’ясування ставлення студентів до викладачів та Інституту в цілому. Опитування проводилось з метою забезпечення можливості висловлення своїх ідей та пропозицій щодо проведення певних заходів під час дистанційного навчання, спілкування між першокурсниками та старшокурсниками, між студентами та викладачами. 
 
Представник Ради роботодавців Вітюк Ірина Олександрівна зазначила, що студенти – це майбутнє, заради якого викладачі намагаються наділити їх високими професійними та людськими якостями, підготувати гідних фахівців у професійній галузі. 
 
Отож, усім нашим студентам бажаємо кожен свій день робити плідним, чудовим та неперевершеним, скористатися усіма шансами долі, досягати нових висот. Нехай на вас чекають великі перспективи та нові, широкі горизонти!