23 Листопада 2020

20 листопада 2020 р. У Волинському інституті імені В. Липинського відбувся онлайн-семінар з курсу «Українська мова за професійним спрямування».

    20 листопада 2020 р. У Волинському інституті імені В. Липинського відбувся онлайн-семінар з курсу «Українська мова за професійним спрямування». Сучасна система освіти передбачає підготовку високваліфікованих працівників, здатних приймати відповідальні рішення. В епоху інформатизації суспільства, вкрай важливо уміти правильно формулювати свою думку та представляти її. Студенти першого курсу ознайомилися з особливостями професійного мовлення, змістом управлінської діяльності та системами діловодства. Спікером семінару стала заступник директора з науково-методичної роботи, к.е.н. Кадебська Елеонора Володимирівна. 
     В інтерактивній формі було проведено опитування серед учасників, яке дало змогу з‘ясувати рівень обізнаності зі змістом професійного спілкування. Практичні вправи та завдання були підібрані таким чином, щоб студенти могли на конкретних темах спостерігати та опробовувати використання елементів професійного спілкування в дії.
     Під час підбиття підсумків учасники семінару відзначили актуальність теми та корисність отриманої інформації.